Pracovník pneuservisu - prodejce, skladník

až 32 000 Kč Stránecká Zhoř

Prodejní a distribuční centrum náhradních dílů a pneumatik na traktory ZETOR, ZTS, URSUS ve Stránecké Zhoři hledá nového kolegu.

Náplň práce obsahuje: příjem výdej, kompletace a expedice zboží + obsluha zákazníka po zaškolení, pneuservisní práce, řízení VZV, Ř.P, sk B podmínkou, sk.C +E výhodou

Směny: 7:00 – 15:30 hodin Po-Pa (víkendy volné)

Finanční odměna: 24 000 – 32 000,-Kč

Místo: Stránecká Zhoř (okres Žďár nad Sázavou) cca 8 km od Velkého Meziříčí

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání technického směru v oboru
  • znalost problematiky náhradních dílů a pneumatiky na traktory
  • spolehlivost, přesnost, časovou flexibilitu
  • dobrý zdravotní stav, morální a trestní bezúhonnost
  • Ř.P, sk. B podmínkou
  • Znalost práce ve skladu

Nabízíme:

  • práci v sympatickém kolektivu v příjemném pracovním prostředí
  • práci s ubytováním
  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • věrnostní příspěvek
  • příspěvek na rehabilitaci
  • stylové a nadstandartní pracovní pomůcky a oblečení

NEVÁHEJ NÁM ZASLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS NEBO VOLEJ PRO VÍCE INFORMACÍ:

OLOMOUC: Daniela Šufnerová ☎️+420 775 884 766, sufnerova@fajnovejflek.cz

PARDUBICE: Zuzana Renčová ☎️+420 773 741 831, rencova@fajnovejflek.cz
PRAHA: Linda Tran ☎️+420 770 166 481, tran@fajnovejflek.cz

Zajímá vás více informací?

Volejte +420 775 884 766

Stačí prozvonit a zavoláme Vám zpět!

Fajnovej Flek
mobile

Nenašli jste ten správný flek?

Nové nabídky Vám rádi zašleme rovnou do mobilu!

Chci nabídky do mobilu

Fajnovej Flek Fajnovej Flek Fajnovej Flek