Výroba a montáž autorádií, práce na lince - ubytování i pro páry

22 000 – 27 000 / měsíc

Úvazek: full-time

DO VÝROBY AUTORÁDIÍ V PARDUBICÍCH HLEDÁME NOVÉ KOLEGY/NĚ NA POZICI OPERÁTOR VÝROBY.

ZÍSKEJ SKVĚLE PLACENOU STABILNÍ PRÁCI V ČISTÉM PROSTŘEDÍ S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ. NYNÍ NAVÍC NÁSTUPNÍ BONUS 5.000,-Kč!

Fyzicky nenáročná práce ve velmi čistém pracovním prostředí, vhodná pro muže i ženy. Není potřeba zkušeností, vše Vás naučíme.

Kde? Pardubice - Staré Čivice

SMĚNY: PO - PÁ 8 hod., ranní, odpolední a noční, víkendy jsou volné!

Co Vás čeká?

  • práce ve stoje na výrobní lince
  • ruční montáž, obsluha automatických a poloautomatických strojů, pájení, šroubování...

Co nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení až 27.000,-Kč
  • docházkové a výkonností bonusy až 5000,-Kč
  • příplatky za směnnost a svátky
  • dotované ubytování nebo příspěvek na vlastní bydlení 3000,-Kč
  • dotovaná strava (obědy cca 20,-Kč)
  • příspěvek na dopravu
  • týdenní zálohy na mzdu 1000,-Kč
  • výhodné firemní telefonní tarify
  • servis koordinátora

Co od Vás očekáváme

- spolehlivost
- manuální zručnost a dobrý zrak
- pečlivost a jemná motorika

CHCEŠ STABILNÍ A DLOUHODOUBOU PRÁCI V PŘÁTELSKÉM TÝMU A VÝPLATU SE SPOUSTOU ODMĚN?

NEVÁHEJ NÁM ZASLAT SVŮJ ŽIVOTOPIS na email rencova@fajnovejflek.cz NEBO VOLEJ PRO VÍCE INFORMACÍ 773 741 831!

TOP nabídka

Tohle je jedna z našich TOP nabídek. Pospěšte si,
většinou se u nás moc neohřejí.

Fajnovej Flek
mobile

Nenašli jste ten správný flek?

Nové nabídky Vám rádi zašleme rovnou do mobilu!

Chci nabídky do mobilu

Fajnovej Flek Fajnovej Flek Fajnovej Flek