Zpět na vyhledávání pozice

Práce ve výrobě na jižní Moravě pro muže i ženy

27 000 – 36 000 Kč / měsíc Mikulov

Úvazek: full-time

Hledáš dlouhodobou stabilní práci i s ubytováním?

Pojď s námi pracovat do krásného prostředí jižní Moravy v Mikulově Ubytování ti zajistíme, a to i pokud chcete jít pracovat jako pár. Pro místní máme navíc svozy zdarma z okolí.

Jde o nenáročnou práci ve výrobě kabelů na 3 směny s volnými víkendy. Zároveň je to nedaleko hranic se SR, takže dobrá volba i pro naše sousedy ze Slovenska.

A když nastoupíš ještě teď, získáš při splnění podmínek navíc nástupní bonus 10.000Kč!  Čeká vás výdělek až 36.000kč měsíčně a k tomu další zajívamé bonusy, jako například bonus za doporučení kamaráda. Pokud uděláš v měsíci 15 hod. přesčasů (2 směny) můžeš mít ubytování zcela zdarma. A pokud nechceš čekat až do výplaty, můžeš využít možnost týdenních záloh až 2000.-.

Stačí, pokud jsi zručný, umíš alespoň trošku na počítači (opravdu jen úplný základ) a zbytek tě naučíme. Nástup možný ihned.

Chceš stabilní práci v přátelském týmu a výplatu se spoustou odměn? Neváhej odpovědět na tu to nabídku nebo volej pro více informací +420 775 884 766., email: brno@fajnovejflek.cz
 

FajnovejFlek
mobile

Nenašli jste ten správný flek?

Nové nabídky Vám rádi zašleme rovnou do mobilu!

Chci nabídky do mobilu

FajnovejFlek FajnovejFlek FajnovejFlek