Skladník do výroby

až 25 000 Kč Pardubice – Staré Čivice

Do výrobníího podniku v Pardubicích, který se zabývá výrobou autorádií hledáme nové kolegy na pozici - skladníka.

Požadujeme:

  • Zkušenosti se skladem minimálně 1 rok
  • Umět jezdit na VZV (osvědčení výhodou)
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vás čeká?

  • Jedná se o 8h třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční) - VÍKENDY VOLNÉ!
  • Budete mít na starost vykládku, nakládku, přípravu palet, práce se skenerem, další práce ve skladu (pozicí je více)

Co nabízíme?

Dlouhodobý HPP
Práci ve stabilní firmě
Servis koordinátora
Ubytování za minimální doplatek
Příspěvek na dopravu a bydlení vlastní 3000,-Kč
Týdenní zálohy na mzdu (1000,-kč)
Dotovanou stravu (cca 17,-kč)
Lékařskou prohlídku
Zaškolení
Dotovaný firemní paušál
Lokalitu dostupnou MHD spoji

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis nebo volejte bezplatně 800 445 555.

Zajímá vás více informací?

Volejte +420 775 884 766

Stačí prozvonit a zavoláme Vám zpět!

Fajnovej Flek
mobile

Nenašli jste ten správný flek?

Nové nabídky Vám rádi zašleme rovnou do mobilu!

Chci nabídky do mobilu

Fajnovej Flek Fajnovej Flek Fajnovej Flek